Різні цікавинки

Чим корисні комп’ютерні ігри?

Багато батьків відгороджують своїх дітей від комп’ютера, оскільки представляють його небезпечним «звіром», що несе багато шкоди. Вони вважають своє дитинство без комп’ютера чудовим і намагаються подарувати таке ж своїм дітям. Нерозумно відмовлятися від сучасних технологій, боячись їх негативного впливу.

05-11-14-foto-cikavosti500x279-1

Відомі факти

Давно вже доведено, що відеоігри здатні покращувати пам’ять, уважність, реакцію, посидючість і логічне мислення. Крім цього, навчальні онлайн ігри здатні навчити малюка читати, писати, друкувати, познайомити з азами різних наук. Окрім того….

Поліпшення навичків читання

Американські вчені провели дослідження на дітях з дислексією. Вони розділили їх на дві групи, і одній з них запропонували пограти в екшен флеш ігри. Результати дослідження показали, що діти, які граються, почали швидше читати, при цьому не втрачаючи точності. Пояснюється цей факт тим, що під час гри необхідна була висока концентрація уваги, яка позитивно відбилася на навичках читання. Тому за вами залишилося лише http://cs-igra.ru/ та встановити у комп’ютері.

Поліпшення зору

Хоча це звучить абсурдно, але ігри сприяють поліпшенню зору. Особливо ефективними є ігри зі складною графікою. В Університеті Рочестера провели дослідження, в ході якого виявилося, що у гравців зір кращий, ніж у людей, що не грають. Крім цього, гравці можуть стежити за п’ятьма об’єктами одночасно. Навіть недовге перебування дитини за комп’ютером незабаром здатне поліпшити його зір.

Знеболююче

Якщо раптом у Вашого малюка щось болить, необхідно його відвернути. Комп’ютерні ігри дозволяють сфокусувати увагу дитини на ігровому процесі, змушуючи його менше думати про біль, а значить менше її відчувати. Вчені з Університету Вашингтона довели це в ході експерименту, проведеного на пацієнтах з опіками.

Негативні сторони

Все добре в міру. Так і відеоігри можуть нашкодити при надмірному захопленні. Необхідно регулювати час перебування дитини за комп’ютером і підбирати відповідний контент. Дотримуючись всіх правило, можна отримати багато користі від онлайн ігор.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button