Різне

Девять найневдаліших фраз, які говорять дівчатам

І так, ви почали будувати відносини з дівчиною. І тут виникає проблема, виявляється відносини треба підтримувати. Але залицяння не обмежуються тільки квітами і подарунками. Потрібно стежити за тим, що говориш дівчині. І чим довше тривають стосунки, тим менше хлопець за собою стежить. Ми знайшли дуже цікаву добірку, що складається з 9 найневдаліших фраз, які говорять дівчатам.

1) Як справи?
Ця фраза закладена в підсвідомості приблизно як “Хау а ю”, тобто нічого не значиме офіційне звернення малознайомих людей. І якщо ви так ставитеся до своєї дівчини, значить, вам абсолютно не цікаві її справи і турботи.

2) Тобі було добре зі мною?
Це одна з найдурніших фраз, які ми бачили. Якщо дівчина лягла з вами в ліжко, то дівчині вже на підсвідомому рівні добре з вами. І про що думають хлопці, коли задають це питання. Майже всі дівчата вам не дадуть чесної відповіді.

3) Вибач.
Дорогі чоловіки, разом з цією фразою в одному ряду стоять такі як «я не хотів, я не винен, так вийшло». Це вираз підходить для ситуації з якою-небудь сторонньою людиною. Якщо “начудили”, то краще подаруйте їй що-небудь незвичайне і скажіть: «Мила, такого більше не повториться.»

4) Я … не можу, не знаю, не розумію …
В очах дівчини ви найсильніший і могутній, не давайте їй привід вважати інакше. А ця фраза дуже знизить ваш статус в її очах.

5) Вирішуй сама.
Чоловіки, перед тим як сказати їй це, подумайте, чому ж вас все таки двоє. Подумали? Тоді вирішуйте разом.

6) Дзвонила моя колишня.
Відразу виникає питання. Навіщо ви це говорите своїй нинішній дівчині? Вона 100% до добра не доведе. Забудьте цю фразу.

7) Ой-ой-ой.
Хлопці, всі фрази такого типу властиві дівчатам, але не хлопцям. У тому ж ряду стоять фі, мі і інші зменшувально-пестливі форми.

8) Куди підемо?
Дівчина, приходячи до вас на побачення, очікує рішучих, обдуманих дій. Тому ми вам радимо не ставити це питання, воно не залишить про вас гарну думку.

9) Я тебе люблю.
Ні, ми не помилилися. І мали на увазі саме цю фразу. Насправді цю фразу не можна говорити відразу. Спочатку переконайтеся у своїх почуттях. Бо часто виходить любов з ранку до обіду, а потім сльози і фрази: «Ти ж мені клявся, ненавиджу тебе».

Не допускайте дурних помилок і будуйте теплі і дуже міцні відносини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button