Відео

Дивна істота зафіксувала камера спостереження в Каліфорнії

Мешканка Каліфорнії виклала в мережу відео з камер спостереження, встановлених у неї у дворі. На записі видно, як по двору йде щось зовсім не схоже на людину або якоїсь з відомих нам тварин.

Скоріше ця істота схожа на голума з кінофільму «Володар кілець». Вівіан Гомес, опублікувала відео на Facebook 6 червня, написавши:

«Отже, я прокинулася в неділю вранці і побачила це на своїй камері і намагаюся з’ясувати…що це таке, чорт візьми? Спочатку я побачила тінь, що йде від моєї вхідних дверей, потім я побачила це… хто-небудь ще бачив це на своїх камерах?? Дві інші камери чомусь не зняли його».

Странное существо зафиксировала камера наблюдения в Калифорнии

Ця худа маленька істота, що йде дивною ходою по дворі неприродно згинаючи ноги. Хоча обличчя не видно, силует, звичайно, не людський.

Звичайно завжди є варіант геніального монтажу, але на даний момент це відео не спростовано. Визначити справжність цього відео не маючи оригіналу запису на жаль неможливо.

a lady posted this and said she saw this on her home camera this morning. what y’all think this is ? pic.twitter.com/L98wckn6bO

— jey bee . (@jadynbee_) 7 червня 2019 р.

Кнопка «Наверх»
Закрыть