Людина

Вчені довели, що люди-сови здатні змінити свій розпорядок дня і поліпшити самопочуття

Вчені з університетів Бірмінгема і Суррея у Великобританії, а також університету Мошан в Австралії провели дослідження діяльності та когнітивних здібностей людей-сов. В ході експерименту вдалося довести, що такі особи можуть змінити розпорядок дня і при цьому поліпшити своє самопочуття.

У дослідженні взяли участь 22 молодих і здорових людей, які були активні в період часу з 2 ночі до 10 ранку. В ході експерименту респонденти зрушили свій розпорядок на дві години. При цьому не використовувалися препарати і психологічний вплив. За рекомендаціями вчених, молоді люди намагалися снідати відразу після пробудження, і відмовитися від прийому їжі після 7 години вечора. Решті їх розпорядок дня залишився без змін.

Результати показали, що всі учасники дослідження позбавилися від депресії, а також поліпшили свої когнітивні здібності. Крім цього молоді люди підкреслили краще фізичне самопочуття і здатність більш продуктивно виконувати поставлені завдання. Таким чином учені довели, що «сови» можуть частково зрушити свій розпорядок дня не тільки без втрат продуктивності, а навпаки, збільшити продуктивність і самопочуття.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button