Відео

Дивна пінна субстанція виходить з землі в Мічигані, США

У Мелвіндейле, штат Мічиган, була виявлена таємнича речовина, що виходить на поверхню з-під землі. Вона просочується на поверхню по шосе Шефер між бульваром Оквуд і I-75. Поліція Мелвіндейла і посадові особи Детройтського управління водопостачання і каналізації вивчили цю речовину, і дорога була закрита.

«Вони хочуть, щоб вся дорога зачинилися прямо зараз, поки ми не зможемо з’ясувати, що відбувається », – сказав поліцейський поліції Мелвіндале на місці події.

Смердюча піна виривається з-під землі вздовж шосе біля нафтопереробного заводу. Але представники заводу заявили, що речовина не має нічого спільного з нафтопереробним заводом.

Мічиганський відділ якості навколишнього середовища був повідомлений про ситуацію. Речовину було надіслано на тестування. Розслідування триває.

Варто відзначити, що подібне явище вже було зафіксовано тиждень тому. Це дійсно дивно. Два тижні поспіль така ж дивна подія в цьому ж місці поруч з нафтопереробним заводом. З чим це пов’язано з аварією на заводі або з геологічними процесами в надрах землі?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button