Наука

Дивна величезна «змія» виявилася інвазивним хробаком

У Вірджинії місцеві жителі виявили дивну істоту зі схожою на якір головою. Спочатку люди подумали, що це змія, але виявилося, що це рідкісний черв’як.

Virginia Wildlife Management and Control Думаєте, що зможете відрізнити хробака від змії? А якщо це отруйний молотоголовий черв’як виду Bipalium?

Зазвичай черв’яків досить легко відрізнити від змій. Вони менші й тонші, а ще у них не така велика голова. На цьому відмінності не закінчуються, але саме за такими зовнішніми ознаками чоловік зазвичай відрізняє змій від черв’яків. Однак як змії, так і черви настільки різноманітні, що часом розміру і форми недостатньо, щоб відрізнити їх між собою.

У Вірджинії місцевий житель помітив дивну істоту, яку вважав за змію. Він зняв тварину на відео і повідомив в Службу по управлінню і контролю ресурсів дикої природи Вірджинії. Служба забрала «змію» для вивчення і з’ясувала, що вона належить до роду Bipalium.

Ця істота — хижий черв’як, що живе тільки в Сполучених Штатах. Деякі види цього роду небезпечні для людини, через те, що виділяють нейротоксин тетродотоксин. Крім того, ці тварини неймовірно живучі: навіть з невеликої частини їх тіла може вирости нова особина.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button