Екологія

Зміна клімату позначиться на “сезоні алергії”. Вона може стати гіршою на 60%

Люди, які страждають від полінозу (алергічна реакція на пилок рослин), можуть зіткнутися з великими проблемами в майбутньому, через те, що нове дослідження показує, що зміна клімату може погіршити сезон алергії до 60% від поточного рівня.

ALLERGY Фото Від relif

Вчені сподіваються, що їх прогноз допоможе людям з алергічним ринітом підготуватися до сезону пилку.

Група вчених з Вустерського університету розробила нові моделі прогнозування інтенсивності пилку при зміні температури повітря і кількості опадів. Ґрунтуючись на довгострокових оцінках річних концентрацій пилку, вчені виявили, що зміна клімату вплине на цей рівень. Провідний автор дослідження Олександр Курганський каже, що прогнозовані зміни клімату збільшать наслідки від сезону алергії до 60% в порівнянні з поточним рівнем.

В ході дослідження вчені також виявили, що регіони будуть мати різний рівень концентрації пилку. Ймовірно, людям, які складно переносять початок цвітіння, доведеться переїжджати в менш квітучі райони.

Попри те, що близько 40% європейців страждають від алергії на пилок, зараз немає чітких вказівок, як краще підготуватися до сезонів алергії. До цього нового дослідження також залишалося невідомим, як може змінитися тяжкість сезону алергії, якщо температура Землі продовжить нагріватися через діяльність людини.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments