Наука

Чому спати в шкарпетках корисно – відповідь вчених

Сон в шкарпетках - вкрай дивно. Але медичні працівники стверджують, що це корисно

Очевидно, що лягати спати в шкарпетках – як мінімум дивно і незручно. Однак у цього «гардеробного збочення» є обгрунтована наукова причина.

Image by FotoRieth from Pixabay

Доктор Каран Радж, який працює в Національній службі охорони здоров’я Англії, пояснив в TikTok мільйонам своїх передплатників, чому спати в шкарпетках корисно для здоров’я.

«Шкарпетки перед сном підсилюють кровообіг в ногах, що призводить до розширення судин. Коли кровоносні судини розширюються, вони можуть позбавлятися від тепла набагато швидше через набагато більшу площу поверхні. Це дозволяє вашій внутрішній температурі тіла знижуватися швидше, ніж зазвичай, а для оптимального сну потрібна нижча внутрішня температура тіла »,розповів лікар.

Якщо ви готові піти на такий незвичайний крок і лягти спати в шкарпетках, то важливо вибрати не надто тісні шкарпетки, оскільки тісні можуть, навпаки, погіршити кровообіг.

Не тільки доктор Радж думає, що сон в шкарпетках – хороша ідея. Американська організація National Sleep Foundation також вважає, що не можна спати з холодними ногами.

Багато, звичайно, не готові одягати шкарпетки перед сном. Тому експерти радять класти на краю ліжка грілку з водою або підкладати під ноги додаткову ковдру. Medical News Today також пропонує перед походом в ліжко приймати теплу ванну для ніг.

Крім поліпшення кровообігу шкарпетки допомагають зменшити припливи під час менопаузи, а також запобігти утворенню тріщин на п’ятах і висихання ніг.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button