Головна / Відео / Дивну підводну істоту помітили в Пуерто-Ріко

Дивну підводну істоту помітили в Пуерто-Ріко

У Пуерто-Ріко група друзів здійснювала прогулянку по річковому каналу і все було весело до тих пір, поки позаду їх човна з-під води не виник дуже дивний силует невідомої істоти.

Один з учасників цієї водної прогулянки Дебі Моралес розповів, що все відбулося на каналі місцевої річки під назву Ізабелла. Він зізнається, що ніхто не сподівався побачити щось незвичайне під час чергової прогулянки по воді, але коли він з друзями переглянув короткий відеозапис, зроблений одним з них, то були дуже здивовані тим, що на ньому побачили.

Якщо переглянути це відео, то можна побачити, як з річкової глибини позаду човна з-під води раптом піднімається якась істота, яка за обрисами нагадує гуманоїда.

За словами друзів після події подорожувати по цьому каналу їм вже не дуже хочеться. Вони раді, що самі не помітили події відразу, а лише на відео. В іншому випадку напевно багато хто б зістрибнули з човна і все могло закінчиться дуже плачевно для веселої компанії.

Істота справді дивна. Бляклий колір шкіри, є голова, руки і тіло, але все виглядає дуже дивно. Що це таке — інопланетне істота міфічна русалка або все набагато простіше і на відео потрапила людина, яка потонула у цій річці?