Відео

Блогер-експериментатор показав на відео чорний вогонь з каббали

Автор відеоблогу Action Lab продемонстрував, як зробити чорне полум’я, що стане відкидати тінь. Подібне явище описане як містичне в кабаллі, однак для його відтворення достатньо знати особливості фізичних явищ і скористатися звичайною кухонною сіллю.

Блогер-экспериментатор показал на видео чёрный огонь из каббалы

Чорний вогонь, за Теософським словником з кабалістичної практики, застосовується у цілях вказівки на «Абсолютне Світло і Мудрість». Колір такого полум’я зазначається як «незбагненний для обмеженого розуму». При цьому блогер-експериментатор продемонстрував механізм створення чорного вогню.

«Це найдивовижніше, що мені доводилося бачити! Захотілося поїхати в подорож і всьому світу показати його особисто.» — зазначив блогер.

Щоб створити чорний вогонь, експериментатору потрібна натрієва газорозрядна лампа. Саме її він використовував, щоб продемонструвати своїм глядачам особливості сприйняття світла, а також його зміни в залежності від довжини хвилі. У світлі натрієвої лампи на частоті 590 нм все навколо набуває монохромних відтінків. Автор відео показав помаранчеві помідор і провід, які стали виглядати, як темно-жовті.

При запаленні в світлі натрієвої лампи пальника від неї не з’являється тіні. При цьому ситуація змінилася, коли блогер занурив у вогонь змочений солоним розчином шматок тканини. Після цього полум’я змінило свій колір на чорний, а також стало відкидати тінь. Суть в тому, що під час випаровування натрію над пальником світло стало променіти з довжиною хвилі аналогічній тій, що випускає газорозрядна лампа. В результаті світло від лампи і пальника стали поглинати одне одного, що призвело до виникнення чорних областей. При цьому якщо покласти невелику кількість солі в пальник, то весь факел пальника набуває чорні кольори.

Кнопка «Наверх»