Ґаджети

Для чого потрібні смарт-приставки і як вибрати потрібну

Сучасні телевізори – це більше, ніж засіб для перегляду передач зі звичайної мережі мовлення. Вони можуть використовуватися і для демонстрації відео з YouTube-каналів, і для установки популярних Google додатків, і навіть для ігор. Все це стає можливим завдяки таким пристроям як андроід-приставки на smarttvbox.com.ua – саме вони розширюють медіа-функціонал стандартного телевізора. Потрібно тільки вибрати правильний варіант.

Smart TV приставки і їх особливості

Не вдаючись в технічні подробиці, можна сказати, що смарт-приставки, це міні-комп’ютери, що працюють найчастіше під операційними системами iOS або Android. До телевізору їх підключають за допомогою спеціального кабелю. У цьому випадку саме приставка забезпечує весь функціонал – там є і Wi-Fi модуль, що відкриває доступ до Інтернету, і порти для підключення мишки, клавіатури і флеш-накопичувача, і досить потужний процесор. Телевізор же при цьому відіграє роль комп’ютерного монітора, його характеристики особливого значення не мають.

Виняток становить його розрішення, але тільки тому, що саме цей параметр забезпечує якість зображення. І, звичайно, потрібно, щоб у домі був Інтернет – інакше підключити приставку просто не вийде. Встановити її самостійно нескладно, ніяких спеціальних знань для цього не потрібно.

Які бувають смарт-приставки

Смарт-приставки можуть бути різного типу – їх роблять у вигляді флешки або невеликого боксу. Перші вважаються більш бюджетним варіантом. Зовні вони нагадують флешки, їх також називають стиками. Їх медіа-функціонал обмежений.

Більш цікавий варіант – це самі бокси, які також називають міні-ПК. Подивитися, як вони виглядають, можна в каталозі магазина smarttvbox.com.ua/mini_pk/, і там же можна замовити вподобану модель. Такі міні-ПК і справді близькі за характеристиками до звичайних комп’ютерів – вони оснащені досить потужними процесорами з різним рішенням для системи охолодження, до них можна підключати клавіатуру, мишу і інші периферійні пристрої.

Функціональні можливості приставок

Смарт-приставка забезпечує вражаючий медіа-функціонал:

• можливість перегляду фільмів онлайн, а також їх записи на флешку;
• доступ до роликів на популярних відеохостингах;
• перегляд понад тисячу телевізійних каналів з використанням технології IPTV;
• підключення до популярних соціальних мереж;
• можливість грати в комп’ютерні ігри на великому екрані (за умови, що вони адаптовані до відповідної операційної системи);
• спілкування в месенджерах з підключенням веб-камери,
• доступ до необхідних мобільних додатків.

При цьому вартість міні ПК значно нижче за ціну звичайного процесора. А від вбудованого Смарт ТВ вони відрізняються відсутністю обмежень на додавання стороннього контента.

Перед тим, як замовити зручну і надійну міні приставку за каталогом smarttvbox.com.ua/help/article/ потрібно вивчити її основні характеристики. В основному, це стосується безпосередньо параметрів встановленого процесора, обсягу оперативної пам’яті, відеокарти і т.д. Тобто критерії вибору будуть точно такими ж, як для звичайного комп’ютера.

Крім того, потрібно уточнити, що входити в комплектацію моделі. Багато виробників включають в неї пульт для дистанційного керування. Потрібно також перевірити, який джойстик і мишку можна буде підключати до обладнання. На сайті Smart TV Box представлена ??тільки продукція відомих виробників, на яку поширюється гарантія, але потрібно уточнити її терміни. Що стосується способу оплати і доставки, то тут можна вибрати найбільш зручний варіант для покупця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button