Ґаджети

iPhone 6s Plus проти iPhone 6s: 7 переваг великого iPhone

Вийшли нові iPhone 6s і iPhone 6s Plus, і якщо на питання, чи варто відразу купувати новинку, ви вже відповіли ствердно, перед вами постає ще одне: купувати 4,7-дюймовий iPhone 6s або 5,5-дюймовий iPhone 6s Plus? Ресурс Gq назвав сім причин, чому слід дивитися в бік фаблета Apple.

nad-1

1. Великий екран

Навіть через рік після виходу першого iPhone 6 Plus дорослі, здавалося б, люди не перестали жартувати, порівнюючи розміри смартфона з лопатою. Це все дурниці. До значних розмірів 6s Plus (він дійсно здається величезним, особливо коли прикладаєш його до вуха під час телефонної розмови) звикаєш приблизно за тиждень. Стільки ж часу, до речі, потрібно, щоб звикнутися з Apple Watch на зап’ясті і почати турбуватися, якщо годинника раптом на руці немає, а разом з ними немає і повідомлень.

Великий екран – це дійсно круто. При кращому дозволі в пікселях модель 6s Plus дає ще і велику діагональ – окремих пікселів не розрізнити, так і смартфон не доведеться короткозоро підносити до очей, наче вам за 80. На цьому екрані все виглядає так, ніби після тижневика з телевізійною програмою взяв у руки глянцевий журнал. Гаразд би тільки іконки додатків, фотографії в інстаграмі і листи виглядали на ньому краще. На 6 Plus і 6s Plus можна дивитися серіали і без втрати якості. Вам, виходить, навіть iPad Mini вже і не потрібен, можете віддати його дитині.

2. Більше часу роботи до підзарядки

Коли батарея iPhone 6s вже закінчується, iPhone 6s Plus відчуває себе чудово: крім більшого екрану в ньому встановлений і більш великий акумулятор. Не скажемо, що він працює в два рази довше iPhone 6, але тримається значно впевненіше і тим самим позбавляє вас від необхідності всюди шукати розетку.

3. Повноцінна горизонтальна орієнтація

В iPhone 6s не всі додатки і робочий стіл могли бути відображені в горизонтальній орієнтації. В iPhone 6s Plus левова частка додатків (тим більше фірмових Apple) і робочий стіл можуть працювати в альбомній розкладці.

4. Велика клавіатура

Після тижня з iPhone 6s Plus клавіатура на iPhone 6s здається крихітною. І справа не в розмірі клавіш, а в їх кількості в горизонтальному режимі – їх більше на кілька кнопок, що дозволяє комфортніше писати та редагувати тексти.

5. Більш потужна камера

iPhone 6s Plus оснащений більш якісною, ніж у iPhone 6s, камерою: більш вдалим знімкам сприяє, як мінімум, оптична стабілізація.

6. Заміна екрану

Припустимо, у вас є iPhone 6s або iPhone 6s Plus і ви розбили екран смартфона. В офіційному сервісі вам би не замінили екран – в таких випадках проводять заміну всього телефону. Так от, iPhone 6s Plus вам би запропонували обміняти на більш вигідних умовах, ніж iPhone 6s: ґаджет сам по собі дорожчий, але його ремонт дешевший, ніж у випадку з iPhone 6s.

7. Зростаюча популярність

«Приблизно чверть клієнтів воліє iPhone 6s Plus. Це дещо більше, ніж у минулому році, і свідчить про зростання популярності моделі зі збільшеною діагоналлю екрана, – говорить PR-директор Марія Заїкіна. – Найпопулярніші кольори – space grey і абсолютно новий rose gold», – додає вона. Зростанню популярності iPhone 6 Plus і iPhone 6s Plus не варто дивуватися, і щось підказує, що боязкість перед телефонами з великими екранами стане зустрічатися все рідше.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button