Технології

Для збільшення опадів в ОАЕ побудують штучні гори

Влада Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) має намір кардинально вирішити проблему низького рівня опадів у країні. Для цього планується звести штучну гору.

1e5f795fb531a3de64e925d0699bf02e
Зараз американський Університет атмосферних досліджень займається моделюванням проекту створення гірського масиву. За словами вчених, необхідно оцінити, якої висоти буде гора, якими повинні бути схили, щоб домогтися бажаного впливу на погоду. Гора має сприяти утворенню хмар, які потім будуть розсіюватися і направлятися в окремі райони країни.

Зазначається, що дослідники отримали на цей проект $400 тисяч в лютому минулого року. У той же час, спеціальна служба ОАЕ витратила торік $558 тисяч на формування дощових хмар.

Конкретне місце розташування гори ще не визначено. Так як проект вкрай витратний, уряд ще може від нього відмовитися. Але, на думку дослідників, в будь-якому випадку ця розробка буде корисною для розуміння існуючих альтернатив вирішення проблеми дефіциту опадів. Якщо влада ОАЕ дасть зелене світло проекту, то на другому етапі вже інжинірингова компанія оцінить повну вартість проекту та терміни його реалізації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button