Гумор

Як себе вести, якщо прибульці вийшли з вами на контакт

Якщо позаземний розум проявив інтерес до вашої персони і вийшов на контакт – не панікуйте, краще визначте тип прибульців, з якими вам доведеться мати справу, і ведіть себе з ними відповідно.

afa8888d599ecee50b7345811a4c20fb
Якщо прибульці належать до агресивних видів – ні в якому разі не ходіть з ними в діалог і подумки чиніть опір будь-якій спробі налагодити з вами зв’язок. Дайте зрозуміти, що контактувати з ними ви не маєте наміру. З позитивно налаштованими до людства цивілізаціями можна спробувати вступити в діалог і дізнатися багато цікавого.

На даний момент уфології виділяють кілька найбільш відомих типів інопланетян:

1. Інсектоїди – примітивна група прибульців, людина цікавить їх як біологічний вид, і як носій інопланетного розуму. Налаштовані до людей вельми неприязно, часто проводять над ними досліди. Як правило, перебувають у Сірих «на побігеньках». З цієї причини вступати в контакт не рекомендується.

2. Сірі (Grays) – поділяються на три підвиди: зета – ретикули, низькорослі сірі, високі сірі. Всі вони відносяться до агресивної групі інопланетян. Як правило, в контакт вступають без згоди співрозмовника.

3. Позаземні біологічні об’єкти – так само, як і з Сірими не варто вступати в переговори. До людини налаштовані вороже.

4. Рептилоїди – вкрай агресивна цивілізація прибульців. Людей ненавидять всією своєю рептилоїдною душею (якої у них, до речі, немає), що і є однією з причин ненависті до землян. Контакт з цією расою інопланетян ще жодного разу нічим хорошим для людини не закінчився. Найшкідливіший наслідок контакту – серйозні погіршення здоров’я. Крім того, вони м’ясоїдні, тому легко можуть використовувати людини в їжу.

5. Космічні карлики – за версією уфологів, ці істоти займаються збором інформації про Землю як таку. Людина цікавить їх виключно як біологічний вид, що живе на планеті. У разі контакту діяти за обставинами, але дотримуватися крайньої ступені обережності.

6. Люди в чорному – ні, це не головні герої гучного блокбастера, а справжнісінький різновид космічних прибульців. Любителі міжгалактичної екзотики, якою і є для них наша планета. Як і попередній вид займаються збором інформації про Землю, людина, їм не особливо цікава. Загалом, безпечний тип, якщо не звертати уваги на їх манеру спілкування, що представляє собою тюремний жаргон: «в натурі», «типу», «коротше» і т. д. Напевно, думають, що «братки» з 90-х досі користуються у землян авторитетом.

7. Норди – вони ж «Нордичні красені» і «Скандинави». Сюди ж можна віднести мешканців Плеяд, Сіріуса, Актуріанців і Ліріанців. Ставляться до представників вищих цивілізацій, до людей налаштовані доброзичливо. Вважається, що однією з їх цілей на даний момент є захист суспільства від агресивно налаштованих прибульців. Можна сміливо йти на контакт.

8. Гуманоїд кровопивця – як видно з назви, ця структура досить агресивна до людини. Припиняйте будь-які контакти.

9. Трубчатоносі – аналогічно до попереднього типу.

10. Гостровухі – до крайнього ступеня агресивні і жорстокі щодо землян. Виключіть будь-яку можливість контакту з представниками цієї раси.

11. Біо андроїди – роботи, що займаються дослідницькою діяльністю. У загальному і цілому, спілкування з ними безпечно, якщо дотримуватися обережності.

12. Чупакабра – не володіє розумом і є результатом інопланетного експерименту. На Землю, ймовірно, закинута з тією ж метою. Побачивши цю істоту – забирайте ноги.

Кнопка «Наверх»
Закрыть