Різні цікавинки

Для чого потрібен електрошокер?

foto_cikavosti_06.10.2014-04_resizedДля того, щоб вибір електрошокера був правильним, важливо відразу зрозуміти, як і для чого ви плануєте його використовувати. Призначення шокерів можуть відрізнятися: хтось використовує його для захисту від нападу, хтось – щоб убезпечити себе від злих собак, багатьом електрошокер допомагає при вирішенні конфліктних ситуацій, а хтось аргументує придбання фразою «треба, щоб був». Нижче ми опишемо більш детально застосування кожної з моделей, щоб ви змогли визначитися, навіщо вам потрібен електрошокер, також в описі ви побачите конкретні переваги кожного виду. Це допоможе вам у виборі.

? Щоб захиститися від нападів потрібен зручний у використанні контактний електрошокер. Оскільки не всі види шокерів успішно впораються з цим завданням. Отже, модель повинна бути невеликою, по-перше, його зручно носити в сумці, кишені, щоб він завжди був під рукою, по-друге, його можна використовувати не так явно, це зручно при нанесенні удару кривднику.

Дія шокера більш ефективно при впливі на стегна або живіт в контакті зблизька. Тобто ви зможете непомітно піднести шокер до нижньої частини тіла злочинця, ваша рука не буде вгорі, заноситися, що зменшує можливості для вибиття електрошокера суперником з ваших рук. Також якщо удар наноситься в стегно, злочинець втрачає стійкість, і найчастіше падає на землю.

Звичайно ж, шокер великого розміру в цьому випадку не дуже зручний.

У разі виникнення будь-якої неприємної ситуації конфлікту, краще всього використовувати саме електрошокер більшого розміру або навіть кийок. Вони діють як зовнішня залякуюча загроза, людина лякається і зайвий раз подумає, чи продовжувати з вами конфлікт. Але кийки вважаються вже не стільки засобом самооборони, скільки нелегальним засобом нападу. Саме тому кийки і великі ліхтарі-шокери застосовують часто співробітники охорони і автолюбителі.

Застосовувати такі засоби можна також по-різному. У певних випадках, просто як «холостий заряд», як загроза, в інших випадках, як спосіб нанесення ударів кийком, це провокує суперника на захоплення кийка і він в цей момент отримує сильний розряд (всі моделі кийків мають властивість антизахоплення, є контакти , які реагують на захват).

? Щоб захиститися від небезпечних собак, можна придбати більший варіант електрошокера, так і компактний, ключове – це налякати собаку, так, у випадку з невеликою моделлю, потрібен потужний і гучний “холостий” розряд.

Отож, як діє великий електрошокер, він працює на тварин як “палиця” в руці, тобто зупиняє намір напасти. Кінологи стверджують, що собаки практично ніколи не нападають на людину явно озброєну, що має в руках великі лякаючі предмети. Якщо ви використовуєте компактну модель з собаками, то в цьому випадку вони реагують зупинкою на “ручну блискавку”, коли з’являються гучний звук, запах озону і велика дуга розряду.

Ті, хто займається розведенням собак, знають, що деколи треба розбороняти сутички тварин, захищати собак, і тут хорошим варіантом будуть більші електрошокери-ліхтарі або кийки, бо компактні моделі точно не підійдуть для цих цілей, так як вони не дозволяють створити безпечну дистанцію від пащі пса, а це серйозна загроза для собаківника. При цьому пам’ятайте про заходи безпеки і для самого пса при використанні електрошокера. Вплив на собаку більш сильний, і тривалий удар, а також удар в частині голови може привести тварин навіть до смерті.

? Водії автомобілів найчастіше вибирають у використання електрошокери з функцією “Антизахоплення”.

Ми особливо рекомендуємо придбати саме цю модель працівникам служб таксі, бо не виключені спірні моменти, конфлікти і навіть бійки з недоброзичливцями-клієнтами. Так як бійка зав’язується в машині, де досить тісно, ??нападник часто намагається вихопити з рук таксиста засіб самозахисту. Саме тут спрацьовує функція Антизахоплення, і противник отримує серйозний удар.

Для туристів, рибалок добре підходять моделі – великі ліхтарі, їх можна використовувати і як потужний ліхтар, і в разі виникнення небезпеки, як надійний засіб для самозахисту. Саме тому придбавши http://hodiki.com.ua/ ви зумієте себе надійно убезпечити.

На завершення підведемо підсумки, коротко розставимо основні акценти на моделях, тільки подивимося на засоби із зворотного боку, тобто з позиції функціональності. Який електрошокер для яких цілей найбільше підходить.

Електрошокери-дубинки – ці моделі вибирають автолюбителі, водії таксі, охоронці, собаківники.

Електрошокери з “Антизахоплення” підходять у використанні при близькому контакті – в ліфті, в під’їзді, в автомобілі для самозахисту.

Електрошокери-ліхтарі більш універсальні у використанні: це і захист від нападу злочинців, захист від собак, і корисний помічник туристів і співробітників охорони.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button