Різне

Навантажувальні пристрої

Навантажувальні пристроїКомпанія «Load – Banks» є одним з провідних виробників навантажувальних пристроїв у світі. Завдяки своєму багаторічному досвіду фахівці фірми змогли розробити унікальні в своєму роді технології з виготовлення модулів навантаження, які можуть широко застосовуватися не тільки для тестування (визначення максимальної реальної потужності), але також і для довантаження промислових електрогенераторів, як газових, так і дизельних, турбін, двигунів, трифазних електромереж, систем ІПБ і АКБ.

Застосовується таке обладнання переважно на електротехнічних, нафтовидобувних, торгово-промислових та інших підприємствах.

Компанія «Load – Banks» у своїй роботі орієнтується, перш за все, на світовий ринок при чіткому дотриманні європейських стандартів якості при виробництві навантажувальних модулів. Штат цієї компанії повністю укомплектований висококваліфікованими співробітниками. Фірма має власних інженерів – розробників, проектувальників, наладчиків і складальників, і кожен з них є істинним професіоналом своєї справи.

На цьому підприємстві здійснюється повний цикл виробництва навантажувального обладнання. При цьому компанія не використовує готові каркаси і блоки: виготовляються модулі по унікальним технологіям, розробленим фахівцями «Load – Banks». На підприємстві кожен навантажувальний пристрій збирається від початку і до кінця, починаючи каркасом і корпусом агрегату, закінчуючи установкою щитів керування та резистивних блоків навантаження.

Виробництво навантажувального обладнання максимально автоматизовано. Найбільш важливі і складні елементи збираються вручну досвідченими співробітниками. Всі ці умови дозволяють компанії виробляти високоякісні навантажувальні пристрої, роботою яких ви залишитеся задоволені.

Всі навантажувальні модулі «Load – Banks» мають європейську елементну базу. Для складання пристроїв застосовуються комплектуючі тільки перевірених і добре зарекомендувавших себе виробників, як зарубіжних так і вітчизняних. Завдяки використанню унікальних технологій охолодження резистивних елементів навантажувального модуля в процесі його експлуатації значно подовжує строк служби такого агрегату. При чіткому дотриманні всіх умов експлуатації, а також своєчасному проведенні сервісного обслуговування період його роботи складає близько 20 років.

Для найбільш успішної співпраці зі своїми замовниками та партнерами компанія «Load – Banks» надає цілий комплекс послуг:

Продаж навантажувального обладнання будь-якої потужності в будь-якій комплектації і варіанті виконання.
Консультація з фахівцями , підбір найбільш технічно сумісного та економічно вигідного обладнання.
Здійснення цілодобової технічної підтримки, також можливий аварійний виїзд бригади на ваше підприємство в будь-який час доби.
Оренда навантажувального обладнання та аренда нагрузочного стенда (в даному випадку є можливість технічного обслуговування фахівцями нашої компанії).
Доставка придбаних навантажувальних пристроїв до підприємства замовника.
Установка і проведення пуско -налагоджувальних робіт незалежно від складності проекту.
Тестування електромереж та електрогенераторів нашими співробітниками з метою виявлення несправностей.
Сервісне обслуговування навантажувального обладнання: технічна підтримка, гарантійний та післягарантійний ремонт модулів в найкоротші терміни завдяки великому набору запчастин в наявності.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button