Технології

Винаходи, які суперечать законам фізики

Побачивши ці винаходи, ви не повірите своїм очам. Дізнавшись, що такі речі вже існують, ви зрозумієте, що опинилися в майбутньому.

Батарейка Карпа

Людство наблизилося до винаходу вічного двигуна, адже ця батарейка працює безперервно. Карпен винайшов її у другій половині 20 століття. Але його творіння оцінили не відразу. Лише 60 років потому ця батарея була знайдена на складі, і вона далі працювала, даючи стабільну напругу.

Вічний годинник Дреббеля

Дреббель був нідерландським винахідником 16 століття. Він винайшов не тільки вічний годинник, але і термостат.

Старлайт

Це пластик, який витримує максимально високі температури і не запалюється. Але винахідник Стралайта Моріс Уорд не захотів ділитися секретом, як зробити такий матеріал. NASA і різні авіакомпанії пропонували великі гроші за інформацію про цей пластик. Але винахідник був непохитний. Більш того, Моріс нікому не залишав зразків, щоб секретну формулу не викрали. Він забрав із собою в могилу рецепт вогнетривкого пластику.

Речовина з негативною масою

Складно уявити, що маса буває негативною. Але це цілком можливо. Це характерно тим, що об’єкт рухається в зворотному напрямку. Уявіть, що ви штовхнули камінь на рівній поверхні, а він полетів до вас, а не від вас. Приблизно так буде відбуватися при негативній масі.

Дзига Томсона

На відміну від класичного вовчка, який не втрачає рівноваги, навіть якщо його завести вгору ногами. Він перевертається, і його основна частина виявляється вгорі.

Левітрон

Цей вовчок левітує в повітрі над спеціальною підставкою. Такий ефект досягається за допомогою двох магнітів, які відштовхуються один від одного.

Генератор Пауля Бауманна

Швейцарське містечко Лінден вже багато років обходиться без електростанції. Все тому, що у них їсть свій магнітний генератор, винайдений Паулем Бауманном у 80-х роках. Тестатіка — так називається цей винахід, працює без палива по сей день.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button