Людина

Дослідники сформували унікальну модель щедрості

Як заявили автори дослідів, егоїзм, як і альтруїзм, закладений у природі людини.

На думку фахівців, прояв даних якостей залежить від ситуації й особистості індивіда. Дослідники з Каліфорнійського технологічного інституту реалізували комплекс випробувань, результати яких дозволили медикам розробити унікальну комп’ютерну модель, здатну прогнозувати, яким чином буде себе вести людина в тій чи іншій ситуації.

6739b01b0bb3631bf12ef4a59c5b065d

Слід зауважити, що детальний опис розробки опубліковано в журналі під назвою Neuron. Як заявили автори технологічного нововведення, системне забезпечення було створено на основі підсумків сканування головного мозку 51 волонтера чоловічої статі. Процедура проводилася під час гри, де в якості призу виступала грошова винагорода.

Виявилося, що в ситуаціях, де потрібно було вирішити питання щодо іншої людини, у респондентів активізувалися різні ділянки мозку. Психологи впевнені, що одні люди щедрі й добрі по своїй натурі, а інші хлопці і дівчата альтруїстичні і егоїстичні через поганий самоконтроль. Таким чином, нова модель допомагає аналізувати вчинки чоловіків і жінок, а також ймовірно їх поведінку в непередбачуваних обставинах.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button