Людина

У США створюють інноваційні таблетки від самотності

Наука не вважає хронічну самотність захворюванням, на відміну від тривоги і депресії, але і такий стан теж може зашкодити здоров’ю. Вчені з США працюють над створенням таблеток, що полегшують відчуття ізоляції.

Сьогодні багато людей стикаються із соціальною ізоляцією. До 75% громадян США регулярно відчувають себе самотніми людьми. Це може погіршити функціонування імунітету і підвищує ризик захворювань серця, виникнення раку і нейродегенеративних недуг. Намагаючись знайти вихід з цієї складної ситуації, дослідниця Стефані Качіоппо створює таблетки від самотності. Вона вже стикалася з цим відчуттям, позбувшись супутника життя.

Новий препарат не зможе вилікувати людину в повній мірі, але полегшить негативне відчуття і нейтралізує негативний вплив на когнітивні особливості і організм. Основою інноваційного препарату є гормон прегненолон, здатний послабити вплив тривожності. Стефані Качіоппо сподівається, що її науковий препарат допоможе полегшити багатьом людям спілкування і дозволить уникнути хворобливого стану, пов’язаного з відчуттям самотності.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button