Головна / Відео / Дослідники виявили в Антарктиді збудовані в рівний ряд загадкові об’єкти

Дослідники виявили в Антарктиді збудовані в рівний ряд загадкові об’єкти

Віртуальні фахівці YouTube-каналу «Conspiracy Depot» змогли виявити в Антарктиді об’єкти, збудовані в рівний ряд, і які мають ідентичні обриси. Дослідники помітили таємничу аномалію, аналізуючи кадри континенту, зроблені супутником, які були опубліковані на «Google Планета Земля».

Любителі конспірологічній теорії з’ясували: дивні будови виглядають ідеально рівно, а кожен предмет має 110 метрів в довжину і 10 метрів в ширину. Прихильники всесвітньої змови не можуть точно сказати, що являють собою виявлені об’єкти серед нескінченного льоду. Але впевнені: піднесення ніяк не можна віднести до «творення» природи, оскільки їх обриси є геометрично правильними.

Користувачі глобальної павутини оцінили ролик з загадковими будівлями. З’явилися припущення, що це — ні що інше, як секретна база представників інопланетного розуму, розташована в крижаній пустелі, інші взагалі згадали про Третій рейх. Були і теорії про доісторичну цивілізацію, чиї представники досягли високого ступеня розвитку і створювали подібні споруди.