Відео

Перше відео з космосу в форматі 8К

NASA і Європейське космічне агентство (ESA) зняли нове спільне відео про роботу астронавтів на Міжнародній космічній станції. Але цей ролик трохи відрізняється від того, що ви бачили раніше. Він знятий на камеру Helium RED як 8К.

Камера була доставлена на МКС у квітні цього року на космічному кораблі SpaceX. На ролику видно фрагменти того, як астронавти працюють і проводять експерименти. У відео увійшли три дослідження: «BEST», в рамках якого застосовується секвенування ДНК для ідентифікації мікробів на космічній станції; експеримент, в якому порівнюються рослини, вирощені в космосі, з рослинами, вирощеними на Землі; і дослідження «BCAT-CS», в якому вивчаються динамічні сили в частинках осадової породи.

У минулому NASA опублікувало кілька досить незвичайних відеороликів, в тому числі про те, що відбувається, коли ви поєднуєте краплі води, харчові продукти та антацидне середовище з мікрогравітацією. Звичайно, більшість людей поки ще не зможуть дивитися відео в якості 8K у всій його красі, тому, що на ринку існує ще мало дисплеїв, які підтримують подібний формат.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button