Людина

Дослідники виявили відмінності між мозком чоловіків і жінок

Група наукових працівників реалізувала унікальний у своєму роді експеримент, результат якого дозволив медикам зафіксувати відмінності між мозком хлопців і дівчат.

c879f4e17660cf215c343577f576209d

Слід зауважити, що завдяки здійсненню лабораторних спостережень фахівці з’ясували, що центральний відділ нервової системи чоловіків відрізняється від головного мозку жінок. Повідомляється, що в ході проведення випробувань та дослідів співробітники з клінічного центру аналізували морфологічну та анатомічну структуру органу. За словами експертів, головною метою здійснення досліджень було виявлення відмінностей між мозком юнаків і дам.

Виявилося, що розмір головного мозку чоловіків більший від жіночого. Крім того, науковці заявили, що вага центрального відділу нервової системи хлопців становить 1,3 кг, у той час як вага жіночого мозку дорівнює 1,2 кг. Медики впевнені, що результати нових проектів стануть основою для проведення подальших дослідів.

Лікарі стверджують, що, незважаючи на деякі анатомо-морфологічні відмінності суттєвої різниці між жіночим та чоловічим мозком немає.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть