Людина

Палити в приміщенні небезпечно для здоров’я

Британськими вченими під час реалізації дослідження встановлено, що куріння в приміщенні може викликати розвиток багатьох серйозних захворювань. В особливості це відноситься до несумлінних людей. До того ж від цього страждають не лише курці, але й всі, хто знаходиться з ними в одному приміщенні.

15cb7139147f23d5f38f5104322f5b90

Головна загроза прихована в отруйних речовин, що осідають на меблі, тканини і стінах житлового приміщення під час куріння. Вони тривалий час накопичуються в будинку, після чого вдихаються людиною, негативно впливаючи на її гени, викликаючи розвиток важких захворювань, у тому числі онкологічних.

Як відзначають фахівці, паління в приміщенні завдає шкоди не тільки самим курцям. Люди, що живуть з ними, також піддають себе ризику виникненню хвороб серця і легенів, органів слуху та зору. Токсини тютюнового диму викликають розвиток виразкової хвороби шлунка, імпотенції, порушення дітородної функції у слабкої статі.

Вчені застерігають, що навіть якщо людина ніколи не курила, але, наприклад, купила житло у завзятого курця, їй також може загрожувати небезпека. Але її можна легко уникнути, якщо людина привчена до чистоти. Тільки регулярне та ретельне прибирання здатна знищити шкідливі продукти, які виділяються при викурюванні сигарет.
Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button