Наука

Дослідження: консерватори стають більш успішними інвесторами

Коли мова заходить про успішність інвестицій, консерватори мають серйозну перевагу. До такої думки прийшли фахівці відразу декількох американських університетів за підсумками масштабного спільного дослідження.

Як стверджують автори дослідження, головний принцип довгострокових інвестицій полягає в утриманні найбільш ризикових паперів, на кшталт акцій, замість валюти і облігацій, які вважають менш ризиковими. У рамках дослідження, учасниками якого стали понад 15 тисяч дорослих громадян США, вчені виявили, що ті з них, хто дотримується консервативних політичних поглядів, частіше інших інвестують на професійному рівні, вибираючи високоприбуткові варіанти з більш високим ступенем ризику.

Результати цього дослідження фахівці вважають досить важливим для американського суспільства, оскільки в США досить велика кількість громадян мають ті чи інші фінансові активи. Приміром, згідно з даними Федерального резерву країни, понад 94% американських домогосподарств володіють фінансовими активами у вигляді акцій, наявних заощаджень, депозитних сертифікатів, облігацій і цінних паперів пайових інвестфондів. Так, тільки за 2014 рік фізичні особи у США інвестували в різні фінансові інструменти понад 1,3 трильйона доларів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть