Головна / Ґаджети / Дослідження Motorola Mobility: «Покоління Z» вважають свої ґаджети кращими друзями

Дослідження Motorola Mobility: «Покоління Z» вважають свої ґаджети кращими друзями

Більше половини молодих людей, народжених після 1995 року, вважають свої гаджети найкращими друзями. Про це говорять результати дослідження компанії Motorola Mobility щодо балансу між повсякденним і цифровим життям людей різного віку, представлені в рамках Mobile World Congress 2018.

Кожен третій опитаний зізнався, що користування смартфоном може бути більш пріоритетним, ніж спілкування з близькими людьми. Половина респондентів (49%) погоджуються з тим, що перевіряють свій телефон частіше, ніж вони хотіли б. Третина користувачів (35%) визнають, що витрачають забагато часу на свій гаджет (44% серед молоді «Покоління Z»), і вважають, що вони будуть щасливішими, якщо витрачатимуть менше часу на свій телефон (34%). При цьому дві третини опитаних (65%) зізналися, що панікують, коли думають, що загубили смартфон.

Більшість хотіли б отримати допомогу для встановлення балансу між особистим життям і смартфоном. Фактично, 60% опитаних говорять, що для них важливо мати окреме життя від своїх гаджетів.

В онлайн опитуванні взяли участь 4418 людей у віці від 16 до 65 років. Motorola залучила до глобального дослідження професора Ненсі Еткоффа, відомого експерта у галузі поведінки мозку та науки про щастя Гарвардського університету.

«Більшість користувачів смартфонів непокоять їхні погані звички, в подоланні яких їм потрібна допомога, — говорить професор Ненсі Еткофф. — Вирішити ці проблеми допоможуть позитивні підкріплення поведінки, контроль навколишнього середовища та уважність. Широкий соціальний патерн поведінки, виявлений у цьому опитуванні, підкреслює необхідність колективного розуміння проблем та наступних дій для їх вирішення».

Motorola Mobility, як творець першого у світі мобільного телефону, відчуває свою відповідальність та розуміє бажання користувачів підтримувати баланс між використанням смартфонів та особистим життям. Це дослідження допомогло зрозуміти вплив технологій, що швидко розвиваються.

Зараз бренд працює з додатком SPACE. Він пропонує 60-денну програму, яка допоможе користувачам смартфонів стати більш уважними до використання гаджетів, регулюючи яскравість екрана, блокуючи сповіщення тощо. Додаток особливо актуальний для тих, хто має проблеми з нав’язливим бажанням перевіряти смартфон, оскільки допомагає усвідомлювати свої звички і навчитися знаходити баланс. Також Motorola пропонує набір опцій Moto Experiences для більш зручної та інтуїтивної взаємодії з пристроями.

В рамках ініціативи Phone-Life Balance кожен може пройти онлайн-опитування з 10 простими питаннями, які дозволять користувачам краще зрозуміти, наскільки смартфон впливає на їхнє повсякденне життя: phone-lifebalance.com.

Про дослідження:

Дослідження Phone-Life Balance проводилося незалежною компанією Ipsos за замовленням Motorola Mobility шляхом онлайн-опитування з 30 листопада 2017 року по 26 грудня 2017 року серед 4 481 користувачів смартфонів у віці від 16 до 65 років. Похибка для загальної кількості респондентів (n = 4,418) становить ± 1,5%.

Про Motorola

Motorola Mobility була придбана компанією Lenovo Group Holdings у 2014 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Чикаго (США). Motorola Mobility є дочірньою компанією Lenovo і відповідає за розробку і виготовлення всіх фірмових смартфонів під брендом Moto. За підсумками 2016 року Motorola увійшла до трійки найбільш комфортних смартфонів на думку користувачів у щорічному рейтингу дослідницької компанії J. D. Power and Associates. А в 2017 році одна з найбільших у світі премій дизайну Red Dot Award визнала лінійку флагманських смартфонів Moto Z та знімні модулі Moto Mods кращими з кращих в категорії «Дизайн продукту».

Про Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 45 млрд. доларів США. Входить в список найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500 і є лідером у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу.

Підписуйтесь на наші новини в Facebook.

Інформація про компанію і продукцію також представлена ??на сайті.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Ігор Мельніков,

PR manager UA&REE Smartphones

Lenovo Ukraine

+38 063 753 55 64

imelnikov@lenovo.com