Ґаджети

Дроп-тест Samsung Galaxy S9 і iPhone X: а скло б’ється — відео

З моменту виходу Samsung Galaxy S9 з’явилося безліч порівнянь цього ґаджета з iPhone X. Представники EverythingApplePro вирішили з’ясувати, який з смартфонів краще протистоїть ударам, і зняли серію дроп-тестів.

Для випробувань були обрані ґаджети, що вже пройшли через кілька тестів порталу. Тому на відео уважні глядачі можуть помітити смуги на екрані iPhone X. Вони з’явилися в ході попередніх експериментів. Не рахуючи цього, обидва апарату перебували у відмінному стані.

Серію падінь з висоти близько 90 сантиметрів і Samsung Galaxy S9, і iPhone X перенесли добре. Нержавіюча сталь на смартфоні Apple майже не постраждала в порівнянні з алюмінієм у Samsung. Але інших пошкоджень відмічено не було.

Кидки від рівня пояса телефони також пережили добре. Але падіння з рівня голови — від 150 сантиметрів і вище — стали фатальними для обох ґаджетів. Передня і задня панелі і iPhone X і Samsung Galaxy S9 вкрилися тріщинами.

Samsung заявляє, що новий флагман оснащений особливим склом, яке міцніше найбільш стійкого скла, використовуваного Apple, на 20%. Дійсно, тріщини на ньому виглядають не так драматично. Однак після падіння з великої висоти екран флагмана південнокорейського виробника доведеться міняти в будь-якому випадку.

Автори ролика радять обережно поводитися зі своїми смартфонами і носити ці апарати в чохлі для захисту від наслідків падінь.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button