Земля

Друга безпрецедентна хвиля навали сарани йде на Пакистан

Ще одна безпрецедентна хвиля саранчової чуми, як очікується, вдарить по Пакистану до кінця травня 2020 року, створюючи загрозу кризи продовольчої безпеки і втрати засобів до існування.

Вторгнення почнеться з південно-західної провінції Белуджистан, проходячи через посівну площу південної провінції Сінд під час міграції, повідомляє Міністерство національної продовольчої безпеки і досліджень.

Очікується, що пустельна сарана мігрує з Ірану й інших районів в літні райони розмноження в Сіндхє, а також у східні провінції Пенджаб, додали в міністерстві, зазначивши, що буде важко стримувати рух комах, але будуть вжиті заходи.

«Повільно і поступово ця сарана пожирає все, що є на оброблюваних землях. Тепер вони рухаються до інших полів у сусідніх селах», — сказав фермер на ім’я Маульві Сатар Балох. Інші жителі Гаранга в Вашукському районі заявили, що пустельна сарана збільшується в цьому районі.

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) попередила про потенційно серйозну кризу продовольчої безпеки і великих втрат коштів до існування, якщо не будуть прийняті термінові заходи для стримування розмноження комах в деяких частинах Белуджистана, Сінда і Пенджабу.

Кнопка «Наверх»
Закрыть