Поради

Дитяча стоматологія та лікування дитячів зубів

Здорові зубки з дитинства – запорука білосніжної усмішки та міцних зубів на все життя. Вченими доведено, що гігієною ротової порожнини потрібно займатися з народження. Не тільки постійні, але й молочні зуби потребують догляду та лікування. Щоб зубки вашої дитини були під наглядом, потрібно обрати кваліфіковану стоматологічну клініку.

Дитяча стоматологічна клініка Mom`s – одна з найкращих медичних закладів, що спеціалізується на наймолодших пацієнтах. Саме тут, у клініці, надають послуги за міжнародними стандартами, працюють з найкращим обладнанням та дбають про те, щоб у дітей усе було найкращим. За посиланням https://moms.ua/stomatologiya-dlya-ditej-ta-majbutnih-mam-moms-poznyaki/ можна знайти карту місцезнаходження кожного відділення клініки.

Послуги дитячої клініки Mom`s

Дитяча клініка пропонує для своїх пацієнтів різні методики лікування зубів.

Для найменших пацієнтів клініка Mom`s може лікувати молочні зубки під загальним наркозом. Щоб не викликати у пацієнтів страху та болю, дитині можна лікувати зубки у режимі сну. Якщо Ви хочете, щоб дитина була при свідомості при лікуванні, можна обрати метод лікування з садацією. Під впливом азото-кисневої суміші, дитина під час лікування перебуватиме в розслабленому стані.

Однією з найкращих та абсолютно безболісних процедур для маленьких пацієнтів – це лікування зубів без бормашини. Це метод, що робить лікування зубів безконтактним та абсолютно безпечним. Це швидко та зручно. А все завдяки найсучаснішому апарату – Sandman Futura.

Для старших дітей клініка на сайті пропонує уже більший асортимент послуг. Крім лікування, в клініці Mom`s можна вирвати зуб, протезувати як молочні, так і постійні зубки.

Лікування та гігієна дитячих зубів у зручний для Вас час

Обираючи дитячу клініку Mom`s, ви можете не турбуватись про день чи годину запису. Клініка має відділення у п`яти районах Києва. На Оболоні клініка Mom`s  працює 7 днів на тиждень.  На сайті https://moms.ua/stomatologiya-dlya-ditej-ta-majbutnih-mam-moms-obolon/  можна переглянути графік роботи та контакти для запису. А найголовніше, тут представлені усі стоматологи, що працюють у відділенні з відгуками їх роботи. Якщо Ви проживаєте на правому берегу Дніпра, зручніше буде обрати клініку Mom`s на Позняках.

Переваги дитячої стоматології Mom`s:

  • Професійні, висококваліфіковані стоматологи з індивідуальним підходом до кожного дитини;
  • Найсучасніше обладнання та передові методи лікування;
  • Зручне розташування клініки в п`яти районах Києва;
  • Можливість лікування під загальним наркозом;
  • Затишна атмосфера та приємні сюрпризи для діток.

Гігієна ротової порожнини від Mom`s

Якщо Ви дбаєте про гігієну ротової порожнини дитини, у клініці Mom`s вам допоможуть запобігти карієсу та зберегти здорові зуби. Стоматологи moms.ua проводять комплексну профілактику зубів з найменшого віку.

Ортодонтологія в клініці Mom`s

З появою першого зуба у дитини починає формуватися прикус та формуватись розташування зубів. Щоб усі зубки були рівними, а прикус правильним, дуже часто цей процес потрібно коригувати. Тільки досвідчений ортодонт зможе допомогти в такому питанні. У Mom`s Ви зможете з раннього віку дитини звернутися до фахівця, який виправить прикус або при потребі підріже уздечку губ чи язика.

Консультація фахівця

Кожна мама чи батько бажають для своїх дітей найкращого, проте не можуть бути спеціалістами у всіх питаннях. Для цього й потрібна консультація. При будь-яких не впевненостях, непорозуміннях чи складних питаннях в області стоматології, Ви завжди можна звернутися за консультацією на сайті. Зателефонувавши за вказаним телефоном, Ви можете абсолютно безкоштовно отримати відповіді на усі питання та прийняти рішення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments