Ґаджети

Експерт спрогнозував поломку багатьох “розумних” пристроїв в наступному році

Все через закінчення терміну дії сертифікатів безпеки

Видання The Register опублікувало матеріал, в рамках якого дослідник і консультант з безпеки Скотт Хельм спрогнозував поломку багатьох “розумних” пристроїв в наступному році. За словами експерта, це пов’язано із закінченням терміну дії сертифікатів безпеки.

Експерт зазначив, що до “розумних” пристроїв, які можуть вийти з ладу в найближчі 12 місяців відносяться Smart TV, телевізійні приставки, “розумні” холодильники. Крім того, це може відбитися на старих смартфонах на Android, які можуть втратити підключення до інтернету.

Хельм пояснює свій невтішний прогноз тим, що термін дії кореневих сертифікатів центру сертифікації, які інтегровані в багато пристроїв “розумного” будинку і “Інтернету речей”, підходить до кінця. Нагадаємо, що саме за допомогою даних сертифікатів пристрої встановлюють безпечні інтернет-з’єднання з серверами. Відзначається, що кореневі сертифікати можуть бути продовжені за допомогою оновлень прошивки. Однак не всі гаджети отримують оновлення програмного забезпечення, після установки.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button