Ґаджети

Гаджети позитивно впливають на стан літніх людей

Крістофер Штайнбах, доктор соціальних наук Цюрихського університету прикладних наук, розповів про позитивний вплив гаджетів на літніх людей. Експерт зазначає, у сучасної техніки є як плюси, так і мінуси, і однозначної думки щодо цього питання немає.

Крістофер Штайнбах висловив свою думку щодо сучасних гаджетів і їх впливу на суспільство. На думку експерта, ті зміни, що техніка принесла в життя звичайних людей, не могли не позначитися на їх психічне здоров’я.

Гаджети мають і позитивний, і негативний вплив на людину. З одного боку, вони допомагають не відчувати самотність і щодня спілкуватися зі своїми друзями та родичами, навіть якщо ті знаходяться в інших країнах. Це дозволяє їм уникнути депресії й більш серйозних проблем.

Те ж саме стосується і літніх людей, адже техніка допомагають їм вести більш активний спосіб життя, спілкуватися з дітьми і внуками, а також дізнаватися нову інформацію і навчатися не виходячи з дому. Саме тому, на думку експерта, питання сучасних гаджетів потребує вирішення, але простої і однозначної відповіді на нього не буде. Крістофер Штайнбах вважає, що необхідно користуватися перевагами і зводити нанівець недоліки.

Кнопка «Наверх»