Головна / Ґаджети / Гаджети позитивно впливають на стан літніх людей

Гаджети позитивно впливають на стан літніх людей

Крістофер Штайнбах, доктор соціальних наук Цюрихського університету прикладних наук, розповів про позитивний вплив гаджетів на літніх людей. Експерт зазначає, у сучасної техніки є як плюси, так і мінуси, і однозначної думки щодо цього питання немає.

Крістофер Штайнбах висловив свою думку щодо сучасних гаджетів і їх впливу на суспільство. На думку експерта, ті зміни, що техніка принесла в життя звичайних людей, не могли не позначитися на їх психічне здоров’я.

Гаджети мають і позитивний, і негативний вплив на людину. З одного боку, вони допомагають не відчувати самотність і щодня спілкуватися зі своїми друзями та родичами, навіть якщо ті знаходяться в інших країнах. Це дозволяє їм уникнути депресії й більш серйозних проблем.

Те ж саме стосується і літніх людей, адже техніка допомагають їм вести більш активний спосіб життя, спілкуватися з дітьми і внуками, а також дізнаватися нову інформацію і навчатися не виходячи з дому. Саме тому, на думку експерта, питання сучасних гаджетів потребує вирішення, але простої і однозначної відповіді на нього не буде. Крістофер Штайнбах вважає, що необхідно користуватися перевагами і зводити нанівець недоліки.