Здоров'я

Експерти назвали п’ять сполучень продуктів і медикаментів, небезпечних для життя людини

Дехто знає про шкідливість продуктів, які заведено називати корисними і навіть лікувальними. Експерти назвали п’ять поєднань їжі і медикаментів, небезпечних для життя людини.

Эксперты назвали пять сочетаний продуктов и медикаментов, опасных для жизни человека

Перша комбінація, що чинить негативний вплив на організм – молоко і антибіотики. За словами лікарів, лактоза перешкоджає засвоєнню ліків, що нівелює користь медикаментозного курсу. З аналогічної причини, але через біологічно активні компоненти, не рекомендується вживати грейпфрут з препаратами для зниження рівня холестерину в крові.

Третя заборонена комбінація є малина і жарознижувальні засоби, наприклад, ібупрофен. Мало хто знає, однак солодка ягода негативно впливає на нирки і діє як сечогінний засіб, що вкрай небажано для хворого з високою температурою. Більш того, даний продукт провокує виникнення гастриту та панкреатиту, а також порушує метаболічний обмін ослабленого організму.

Закривають рейтинг небезпечних сполучень соя з гормональними препаратами і шпинат з ліками, що розріджують кров. У першому випадку продукт не просто знижує користь від медикаментів, але і самостійно провокує підвищення ТТГ, а в другому – підвищується ризик захворювань серцево-судинної системи, аж до ішемічного нападу.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»