Інтернет

Експерти назвали типи жінок, яким протипоказано використання соцмереж

Експерти стверджують, що негативний вплив соцмереж на деяких представниць слабкої статі часто сильно недооцінюється. Тому фахівці визначили і назвали типи жінок, яким просто-таки протипоказано використання VK, Facebook, Twitter і Instagram.

Спочатку створені для спілкування з друзями по всьому світу соціальні мережі зараз є для багатьох практично другою реальністю. Люди годинами просиджують у своєму профілі, бездумно гортаючи новинні стрічки просто від нудьги або ж намагаючись хоча б подумки втекти від деколи повних стресу буднів. Це приносить мало користі, але, у всякому разі, і видимої шкоди теж немає. Проте не всі користувачі Мережі у зв’язку з особливостями характеру сприймають віртуальний світ однаково.

Експерти стверджують, що соцмережі по-різному впливають на різні категорії користувачів: на одних практично непомітно, тоді як на інших цей вплив надто очевидний. Особливо часто, на думку фахівців, другий варіант розвитку подій можна помітити в декількох категорій представниць слабкої статі. Так, особливо вразливі дами можуть оцінювати численні яскраві та емоційні публікації друзів, колег та рідних, як сигнал про те, що вони проживають більш насичене життя, що призводить до зародження почуття заздрості і самоїдства. В результаті такого серфінгу соціальними мережами жінка не отримує задоволення, а розтрачує енергію, втрачає адекватну самооцінку і навіть ризикує впасти в депресію.

Існує також тип жінок, для яких можливість коментувати в соцмережах – це спосіб виплеснути накопичений негатив. Такі представниці прекрасної статі критикують зовнішність зірок під їх публікаціями, вступають в суперечки з будь-яким, хто парирує їх висловлювання, і з часом просто переходять в розряд так званих «професійних хейтерів». Така поведінка не викорінює причину виникнення великої кількості негативних емоцій, а тільки на час послаблює симптоми, і дуже дратує більш лояльних користувачів соціальних мереж.

Також у категорію тим, кому просто протипоказано використання VK, Facebook, Twitter і Instagram, експерти відносять любительок «показати себе». Такі жінки часто стають дуже настирливі в своєму прагненні відвоювати «хвилину слави» будь-яким способом.

Кнопка «Наверх»
Закрыть