Ґаджети

Експерти назвали три кращих акумулятора для iPhone і MacBook

Експерти вивчили ринок зовнішніх акумуляторів і назвали три найбільш корисних АБК для iPhone і MacBook. Лідери виявлені в кожному сегменті.

Технологічний акумулятор ємністю на 18 тис. мАгод, доповнений портом USB-C, видає до 24 Вт. Пристрій оснащений трьома роз’ємами: Type-C, microUSB, USB 3.0. Модель InterStep PB18PD, що підтримує функцію швидкої зарядки, може зарядити смартфон до 90% за 3,5 години при підключенні до Quick Charge 3.0 PowerBank. З її допомогою можна один раз зарядити MacBook, 4 рази Samsung A8/S8/S9 і iPhone X/Xs , 5 разів iPhone 6/7/8, 8 разів iPhone SE.

Ємний акумулятор на 20 тис. маг дозволить сім днів заряджати смартфони компанії Apple без використання розетки. АКБ підійде для любителів пересуватися на автомобілі або носити сумку з девайсами, оскільки в кишені вона не поміститься. InterStep PB2018PD отримав порт Type-C і два USB-роз’єму.

Універсальний акумулятор на 10 тис. маг може 2-3 рази зарядити смартфони Samsung і iPhone X/Xs/6/7/8 . Для поповнення заряду iPhone SE їм можна скористатися 4 рази. Модель компактна і має повний набір портів, що і попередній варіант.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button