Ґаджети

Фітнес-браслет — ваш подарунок до Нового року

Пошуки подарунку до Нового року майже для кожного супроводжуються головним болем. Що?, кому?, як? — все частіше крутяться в думках з приближеннями свят і заганяють у глухий кут. Як же вибрати вдалий подарунок, щоб в перспективі не розчарувати отримувача?

Чому фітнес-браслет?

Сьогодні вести здоровий спосіб життя – це модно. Спорт стає все популярнішим, а абонементи у спортзали вже пропонують навіть роботодавці, стимулюючи корисні звички у своїх робітників та підвищуючи їхню працездатність.

Фітнес-браслет або фітнес-трекер – гаджет, який не тільки вимірює активність упродовж дня та втрачені калорії. Додаткові його функції:

  • проконтролює якість сну;
  • порахує серцевий ритм;
  • підкаже, коли найкраще прокинутися;
  • зверне увагу, чи треба вже пройтися, щоб збалансувати свій сидячий день фізичним навантаженням.

Цінову гнучкість, зручність і простоту у використанні теж можна зарахувати до переваг. Сам же браслет стильно виглядатиме на руці й може замінити класичний годинник.

Що варто знати про фітнес-браслет перед тим, як купувати

Перш ніж купувати фітнес-браслет, визначтесь, що ви очікуєте отримати від нього, адже від опцій гаджета залежатиме і його ціна. Як мінімум, у будь-якого фітнес-браслета є датчик, який контролюватиме фізичну активність упродовж дня, та ремінець, чий функціонал обмежується елементарним закріпленням пристрою на руці. А що ж далі? Далі є моделі з вмонтованим монітором або без нього, із вбудованим GPS-приймачем, сенсорним дисплеєм і так далі. Наводимо декілька прикладів:

  • Фітнес-браслет Huawei Band 3 Pro Gold коштуватиме 1699 гривень, і за цю суму, окрім базового набору трекерів, ви отримаєте кольоровий сенсорний Amoled дисплей, покращений моніторинг пульсу, GPS-приймач. Також він водостійкий та має режим тренування для плавання.
  • Фітнес-браслет Samsung Galaxy FitE R375 Yellow обійдеться в 999 гривень і запропонує крокомір, датчик пульсу і контроль сну, акселерометр, який вимірює навантаження. Окрім того, він оповіщує про дзвінки.
  • Samsung Gear Fit2 Pro Small Red – один із зірок фітнес-браслетів, адже він окрім базових фунцій має ще й сумісність із Android та операційною системою від Apple, захист від пилу та вологи, барометр, гіроскоп. Відповідно і вартість його складає майже 6 000 гривень.
  • Фітнес-браслет Huawei AW61 Yellow/Green можна отримати лише за 599 гривень. Його функціонал обмежується корисним мінімумом – крокомір, розрахунок калорій, датчик пульсу та будильник.

Великою перевагою при виборі фітнес-браслету є можливість дублювання викликів зі смартфону та оплата через банківські термінали. У таких моделях корисні функції для здоров’я чудово поєднуються із практичними буденними зручностями.

Для деяких не останню роль при купівлі фітнес-трекеру відіграє його дизайн. Вузькі, широкі, округлі, у формі годинника чи вишуканого браслета – кожен знайде на свій смак. Асортимент кольорів також вражає. Можна замовити кілька різних ремінців та змінювати їх відповідно до стилю одягу чи настрою. Зверніть увагу, що не кожен виробник пропонує змінні ремінці. У бюджетних фітнес-браслетів палітра, наприклад, обмежена двома-трьома кольорами. А у Apple можна знайти ще й шкіряні варіанти браслетних кріплень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button