Ґаджети

Експерти назвали випромінювання iPhone 11 Pro «небезпечним для здоров’я людини»

iPhone 11 Pro — вкрай популярний смартфон, незважаючи на його досить високу вартість. І здавалося б, раз вже Apple продає свій фірмовий телефон за такий чималі гроші, компанія повинна була потурбуватися питанням забезпечення максимальної безпеки для здоров’я своїх користувачів при використанні новинки. Але, як вдалося з’ясувати експертам, все не так райдужно, як хотілося б.

Так, досить відома незалежна лабораторія RF Exposure Lab провела власні дослідження iPhone 11 Pro, ґрунтуючись на нормах стандартів тестування FCC. В результаті їм вдалося отримати показник SAR (характеристика рівня шкідливості гаджета для організму людини) в розмірі 3,8 Вт/кг для 1 грама тканин, що більш ніж удвічі вище порогу, при якому подібне випромінювання вважається безпечним для здоров’я людини. На даний момент ні Apple, ні сама FCC ніяк не прокоментували ситуацію.

Нагадаємо, що iPhone 11 Pro — це останній на сьогодні флагманський смартфон Apple. Відмінною особливістю пристрою є його потрійна камера, здатна знімати високоякісні фото — і відеоматеріали.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть