Ґаджети

Відновлений Samsung Galaxy Note 7 розпроданий за два місяці

Відновлений Galaxy Note 7, також відомий як Fan Edition, дебютував у Південній Кореї на початку липня. Через два місяці після запуску виявилося, що фаблет розпроданий і Samsung більше не планує його випускати. Про це повідомляє Koreaherald.

Відповідно до джерела, близько 400 000 одиниць Galaxy Note FE продані в країні після того, як корейська компанія оголосила у липні про відновлення виробництва і продажів фаблета.

Для складання Galaxy Note FE використовують деталі Galaxy Note 7, виробництво яких було зупинено у минулому році через вибухонебезпечні батареї. Для виправлення помилки у відновлений смартфон помістили акумулятор ємністю 3200 ма (на 300 менше, ніж у Note 7).

Читайте також: [su_posts template=»templates/list-loop.php» posts_per_page=»4″ tax_term=»1951″ tax_operator=»2″ order=»asc» orderby=»rand»]

Ціна Galaxy Note FE складає 699 600 вон (620 доларів США), що приблизно на 300 000 вон менше, ніж вартість його попередника.

У 2016 році Samsung попросила партнерів зупинити продажі Galaxy Note 7, також компанія рекомендувала користувачам «відключити живлення і припинити використання пристроїв». Причиною стали численні інциденти із загорянням, задимленням та перегрівом телефонів.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть