Відео

Експерти показали на відео, як може виглядати загибель Всесвіту

YouTube-канал Melodysheep представив відео з фантазіями на тему загибелі Всесвіту. Кінець світу, переконані експерти, рано чи пізно все одно відбудеться.

Однак процес, що передує апокаліпсису, може початися лише через кілька мільярдів років. Деякі вчені пророкують значне розширення Сонця, яке в результаті поглине Землю. Подібне станеться і з іншими об’єктами галактики. У Всесвіті, на думку експертів, приблизно через 10 трлн років зникне газ та інші компоненти, які є незамінними при формуванні небесних тіл. «В живих» залишаться лише червоні карлики, а все інше поступово загине.

Повне згасання Всесвіту, припускають фахівці, відбудеться через 100 трлн років, коли чорні діри поглинуть залишкову в космічному просторі матерію, після чого стануть випускати випромінювання. Даний процес відомий як теорія Хокінга. Згідно з гіпотезою, частинки позбавляють чорні діри енергії, змушуючи випускати поглинені коли-небудь об’єкти. В результаті вони починають зникати, і поступово перетворюються в «ніщо».

Після загибелі останньої чорної діри у Всесвіті залишаться фотони, і він продовжить розширення завдяки наявності темної енергії, але до тих пір, поки не відбудеться його розподіл по всьому простору, що призведе до різкого зниження температури до нуля. Експерти не можуть сказати, що може статися після цього, але не виключають повторення Великого вибуху.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button