Технології

Експерти розповіли про 5 інновацій, отриманих внаслідок висадки на Місяць

Експерти розповіли про 5 інновацій, отриманих завдяки висадці американців на Місяць. Багато технологій пішли саме від цієї місії, яка відкрила перед людством нові горизонти.

Практично вся сучасна техніка бере свій початок від висадки американців на Місяць, а якщо бути точніше – з моменту старту її підготовки. Такою датою звичайної вважають 4 жовтня 1957 року. Тоді СРСР запустив Супутник 1 – перший штучний супутник Землі. Саме через бажання не поступатися супротивникам з’явилася ракета Saturn V, яка доставила астронавтів на Місяць. Вона досі залишається найпотужнішою в історії, але дуже дорогою. У перерахунку на сучасні гроші її вартість перевищує 1 млрд доларів.

Супутники також беруть свій початок в епоху висадки на Місяць. Їх розвиток почався із-за абсолютно різних цілей – від первинного вивчення верхніх шарів атмосфери до підтримання зв’язку з астронавтами. Головною інновацією тієї місячної місії експерти вважають мініатюризацію. З-за неї в період з кінця 1940-х по кінець 1960-х середні габарити пристроїв зменшилися в кілька сотень разів.

Наступна інновація – це розвинена мережа наземних станцій зв’язку. Їх побудували, щоб безперервно отримувати сигнали від учасників місячної місії. Зараз вона перетворилася у світову мережу комунікацій і зв’язку. І остання інновація – це інший погляд на Землю. Вид планети з боку змусив багатьох людей переглянути своє ставлення до природи та екології.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button