Авто

Експерти склали Топ-5 головних правил для економії на авто

Профільні експерти склали Топ-5 головних правил, які дозволяють заощадити на експлуатації автомобільного транспорту. За словами фахівців, значну частку в списку загальних витрат машини складає технічне обслуговування.

Эксперты составили Топ-5 главных правил для экономии на авто

Першим в Топ-5 головних правил стоїть пункт про самостійну купівлю запасних частин. Фахівці не рекомендують передавати дану опцію сервісам, оскільки це не дозволяє заощадити на вартості самих комплектуючих і плату за послугу. До того ж, вибираючи запчастини самостійно, можна знайти найбільш вигідні з точки зору вартості варіанти або стати учасником різноманітних знижок та акцій.

Друге місце в рейтингу дісталося правилом купувати аналоги замість оригіналів. Особливо це стосується ходових матеріалів. Правда, фахівці радять вибирати аналоги від відомих виробників.

Третя сходинка відійшла рекомендації виконувати прості роботи по обслуговуванню транспорту самостійно. Експерти вважають, що замінити фільтри, олива, гальмівні колодки або лампочки в світлотехніці кожен автомобіліст зможе без допомоги майстра.

На четвертій позиції виявилося правило своєчасно «перевзуватися» в сезонну гуму. Це дозволить уникнути прискореного зносу покришок. Також шини вважаються тими розхідниками, на купівлю яких можна істотно заощадити. Вибирати краще гуму з середнім цінником, оскільки дешеві варіанти зазвичай виявляються недовговічними.

Замикає рейтинг порада економити на акумуляторі. На ринку є величезний вибір, і немає гарантії, що більш дорога батарея буде служити краще. При цьому експерти не радять скупитися на якості олив і фільтрів. Така економія може призвести до серйозних проблем.

Натхнення: actualnews.org

Кнопка «Наверх»