Авто

ComSonics випустить поліцейський радар, який розпізнає SMS-повідомлення

Всі напевно знають, що спілкування по телефону за кермом автомобіля не тільки передбачає штраф за порушення ПДР, а й може призвести до ДТП.

Зараз дана проблема вийшла на другий план, тому що в більшості автомобілів передбачена функція «Bluetooth». А першою проблемою стосовно телефонів стали SMS-спілкування. Щоб набрати текст потрібно відволікатися від керування автомобілем і це куди небезпечніше розмови по телефону.

foto_cikavosti_24.09.2014-03_resized

Фахівці з компанії ComSonics вирішили допомогти співробітникам ДПС виявляти SMS-порушників за допомогою нового пристрою. Ґаджет нагадує стандартний поліцейський радар у вигляді пістолета і він може визначити тих водіїв, які відправляють повідомлення. Працює все досить просто, пристрій виявляє радіохвилі, які видає телефон під час відправки SMS.

Читайте також: Через SMS у людей ростуть горби

Представник ComSonics Малкольм Макінтайр, додав: “Технологія, що лежить в основі спеціального радара, ідентична методиці, яку використовують фахівці телекомунікаційних компаній для виявлення місць пошкоджень кабельних ліній. По суті, вона полягає в виявленні радіосигналів, які просочуються при передачі даних. При відправлені повідомлень, передачу даних та здійсненні голосових викликів випромінюються радіохвилі різної частоти, а наш пристрій здатний розрізняти ці сценарії використання стільникового апарата.”


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button