Авто

Електричний кросовер Fisker Ocean із запасом ходу на 500 км

На ринку потужних електромобілів, що володіють розширеним радіусом автономної їзди, конкурентна боротьба загострюється. Слідом за Ілоном Маском з його футуристичним пікапом Cybertruck, в найближчі роки на ринок буде виведено електрокросовер Fisker Ocean, від компанії Хенріка Фіскера. Новий автомобіль буде оснащений акумулятором ємністю 80 квт, що забезпечує автономну поїздку на відстань до 500 км.

Компанія Фіскера пропонує унікальні умови продажу автомобілів, шляхом оформлення лізингової угоди з першим внеском 2999 доларів і помісячною оплатою 379 доларів. Загальна ціна Fisker Ocean знаходиться в ціновому діапазоні нижче 40 тисяч доларів. Для гарантованої покупки за попереднім замовленням досить внести депозит у розмірі 250 доларів.

Ближче ознайомитися з прототипами автомобілів і їх технічними характеристиками користувачі, що оформили попереднє замовлення, зможуть вже у 2020 році. Використовуючи спеціальний додаток, у 2021 році можна буде замовити індивідуальний час для проходження реального тест-драйву Fisker Ocean.

Для власників електрокросовера, які уклали лізингову угоду надаються пільгові умови, що дозволяють в будь-який момент відмовитися від подальшої експлуатації авто і повернути їх компанії. Також вони зможуть віддалено оформляти страховий поліс і викликати співробітників Fisker для транспортування кросовера на станцію техобслуговування.

Конструкція Fisker Ocean передбачає установку на даху салону сонячних панелей, які зможуть забезпечити 1000 миль шляху в рік, без додаткової підзарядки. При оформленні внутрішнього дизайну салону використовувалися матеріали, виготовлені з переробленого матеріалу (старих рибальських мереж, пластику з пляшок, гуми зі старих шин)

Дальність автономної поїздки на одному заряді батареї ємністю 80 квт\год, складе від 400 до 500 км в залежності від дорожнього покриття, умов погоди і стилю їзди. Масове виробництво Fisker Ocean почнеться через 2 роки до кінця 2021 рік, що забезпечить перших клієнтів автомобілями вже у 2022 році.

Раніше Хенрік Фіскер ще в 2018 році оголосив збір замовлень на швидкісний електромобіль Fisker Emotion з потужністю 575 кВт, що дозволяє досягти максимальної швидкості в 260 км/год, а першу сотню км/год він повинен набрати всього за 3 секунди. Вже в кінці наступного року перші Fisker Emotion почнуть надходити замовникам, а серійне виробництво буде запущено вже в найближчому місяці.

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments