Авто

Ексклюзивний мотоцикл ручної збірки, схожий на велосипед

Bandit 9 – байк ручної роботи.
 

Мотоцикл Bandit 9 сьогодні не виведений в масове виробництво, збирається виключно під замовлення, що і робить його по-справжньому унікальним. Його дещо дивний зовнішній вигляд може завести в оману досвідчених байкерів, але це анітрохи не применшує його ексклюзивності.

Мотоцикл, схожий на велосипед.
 

Найменше творців Bandit 9, за їх словами, хвилювала «професійна» критика, а тому мотоцикл відрізняється неймовірним дизайном. Незважаючи на це він досить зручний і простий у користуванні. По своїх технічних характеристиках і надійності цей інноваційний мотоцикл нічим не поступається своїм родичам з промислового «потоку».

Bandit 9 – гарантія високої якості.
 

За основу Bandit 9 був узятий байк Honda SuperSport 125. Конструкція дизайнерської моделі виконана головним чином з високоякісної сталі. Важливою деталлю є обробка мотоцикла: дерево декількох порід і пластик декількох видів. Мотоцикл може використовувати один з двох двигунів – 90cc або 125сс. При цьому загальний напрямок дизайнерського виконання робить Bandit 9 швидше схожим на велосипед, ніж на мотоцикл.

Ексклюзив до останнього болта.
 

[ads2] Відмітна особливість байка – оригінальне сидіння і незвичайне розташування керма. Через це досвідченим байкерам він може здатися дуже дивним і на освоєння цього «залізного коня» їм може знадобитися деякий час.

Bandit 9: виключно ручна збірка.
 

Оформити замовлення на Bandit 9 може будь-який бажаючий. На збірку мотоцикла йде кілька тижнів. Вартість конкретної моделі варіюється в залежності від комплектації і матеріалів обробки. З моменту запуску проекту (близько місяця тому) зібрано 9 байків Bandit 9.


Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button