Гумор

Екстрасенс Хізер Спрага: Зіткнення Нібіру з Землею знищить людство

Американський екстрасенс Хізер Спрага заявила, що зіткнення Нібіру з Землею знищить людство. Пророцтво відкрилося жінці у віщому сні.

Хізер Спрага (Heather Spraga), яка передбачила три роки тому перемогу Дональда Трампа на президентських виборах у США, висловилася щодо зіткнення Нібіру з Землею. У недавньому віщому сні, завдяки яким екстрасенс дізнається про майбутнє, вона побачила, як міфічна дев’ята Планета X стрімко наближається.

Небесне тіло в баченні Спрага було червоного кольору і набагато перевищував своїми розмірами Землю. Загадковий голос уві сні вимовив слово «Нібіру», остаточно давши екстрасенса зрозуміти, чого слід побоюватися. Таким же реальним сном, за її зізнанням, був і той, в якому Трамп здобув перемогу на виборах.

Прихильники Спрага не сумніваються: рано чи пізно Нібіру досягне Землі, і тоді всі люди будуть знищені, якщо не знайдуть способу втечі в космос. Крім YouTube-каналу Higher Self, Спрага веде блог про астрологію, нумерологію, астральної геометрії та інших езотеричних сферах.

Кнопка «Наверх»