Гумор

Тюлені з морськими вуграми в носі спантеличили вчених

Тюленя-монаха, з носа якого стирчав морський вугор, виявили зоозахисники. Це третій або четвертий випадок такого «симбіозу» за останні декілька років, і він дивує вчених.

Як відзначають фахівці з групи по захисту тюленів, які спостерігають за тваринами близько 40 років, у попередні роки тюлені з вуграми в носі не зустрічалися, і чому це відбувається зараз, не дуже зрозуміло.

«Гавайські тюлені-ченці шукають їжу, засовуючи в морду коралові рифи, під камені або пісок — так вони шукають жертв, які люблять ховатися, наприклад, вугрів. Можливо, так вугри, загнані в кут, намагаються оборонятися або втекти. Або ж тюлень проковтнув вугра, а потім відригнув так, що він „вийшов“ не туди. Ми можемо ніколи не дізнатися правди», — говорять вчені.

Дослідники відзначають, що всі вилучення вугрів пройшли для тюленів безболісно, а ось вугри при діставанні загинули. Як пише видання Gizmodo, в одному випадку з носа тюленя був витягнутий 60-сантиметровий вугор, який виходив назовні всього на кілька сантиметрів.

Кнопка «Наверх»