Технології

Електричний скутер Zapp i300

Трохи більше року тому британський стартап Zapp представив цікавий електричний скутер під назвою i300, який має величезний крутний момент і гарне прискорення.

Тепер міський скутер запущений у виробництво, а перші поставки повинні початися в кінці четвертого кварталу.

Британський стартап Zapp починає виробництво електроскутера

«Завдяки винятковій продуктивності – основної особливості i300, ми задоволені позитивними відгуками ринку і вважаємо, що Zapp стане кращим міським скутером для європейських міських жителів», – сказав генеральний директор і співзасновник Zapp Суїн Чатсуван.

Скутер I300 має вагу 90 кг. І ті, хто хоче унікального зовнішнього вигляду, можуть скористатися перевагами більш 2,5 мільйона кольорів і графіки.

«На відміну від будь-яких інших міських електробайків і скутерів, запатентоване розташування компонентів i300 призводить до того, що центр мас скутера стає дуже низьким, що забезпечує кращу керованість, яка коли-небудь існувала в транспорті такого типу», – йдеться в повідомленні компанії.

Електродвигун малолітражного скутера має потужність 14 кВт при 6755 об/хв і 587 Нм крутного моменту. Zapp обіцяє прискорення і динаміку, як в супербайкові. Скутер розвиває швидкість до 50 км/год за 2,35 секунди і 70 км/год за 4,1 секунди. Максимальна швидкість (96 км/год)досягається за 4,9 секунди.

У i300 передбачена установка двох батарей, що забезпечує запас ходу 60-90 км на одній зарядці, коли обидві знаходяться в економічному режимі, при цьому Zapp каже, що дальність може бути збільшена на 20 % завдяки рекуперативному гальмуванню. Кожен акумуляторний блок важить 5,5 кг і має потужність 1,25 кВт*год.

Акумулятори можна витягти з корпуса і зарядити в офісі або вдома через будь-яку стандартну розетку. Час повної зарядки складає менше 4 годин.

Складальний завод Zapp на сонячній енергії в Таїланді вже відкритий, і скутер i300 можна буде придбати за стартовою ціною близько 6 795 доларів. Перша тисяча електроскутерів Launch Edition буде оснащена колесами з алмазною гранню, спеціальною графікою на номерній табличці.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button