Здоров'я

Стали відомі продукти, які зміцнюють здоров’я печінки

Печінка є найважливішим органом у процесі фільтрації шкідливих речовин, що надходять в організм. Тому лікарі назвали продукти, які зміцнюють здоров’я найбільшої залози.

Медики стверджують, що певний раціон може захистити печінку від руйнівного впливу токсинів і хвороб. В його кількість входить кава, яка підвищує рівень антиоксидантів в організмі, таким чином знижуючи ризик розвитку запалень. Крім іншого, напій підсилює захисні функції органу, запобігаючи його ожирінню. Рекомендується також звернути увагу на зелені і чорні сорти чаю, які сприятливо впливають на концентрацію ферментів у печінці. Все ж, слід проявити обережність під час пиття екстракту зеленого чаю, який може нашкодити залозі.

Буряковий сік називають ефективним засобом для боротьби з окисним пошкодженням і запаленням печінки. Одночасно речовини, що містяться в ньому допомагають ферментам прискорювати детоксикацію. Відмінним доповненням до них можуть стати виноград і хрестоцвіті овочі, начебто капусти та броколі. Вживання останніх надає тілу протизапальний ефект разом зі зміцненням захисного бар’єра навколо печінки. Нарешті, грейпфрут і горіхи допомагають відновленню хворих, які страждають від неалкогольної жирової хвороби печінки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button