Фото

Електроскутер з ШІ, здатний розганятися до 200 км/год, створили в Китаї (фото)

Компанія Horwin розробила технологічний електричний мотоцикл, здатний розганятися до надшвидких швидкостей за кілька секунд і обладнаний ШІ. Про нові моделі повідомляє New Atlas.

Компанія Horwin розробила для виставки в Мілані два суперскутери, спроектованих в Австрії і вироблених в Китаї. Перший з них представляє готову модель електричного мотоцикла Senmenti 0, другий — футуристичний дизайн з тим же функціоналом.

Електроскутер Senmenti 0. Зображення: Horwin

Згідно з повідомленнями компанії, Senmenti 0 розганяється до 100 км/год за 2,8 с. і це не межа швидкості, після виходу на швидкісне шосе скутер може досягти максимальної швидкості в 200 км/год. Живлення мотоцикла забезпечує акумуляторна батарея на 16,2 кВт*год. Вона повністю заряджається за 30 хв і дозволяє проїхати до 300 км без зупинок на швидкості близько 88 км/год.

Компанія встановила на скутер більше 30 камер, різні датчики і ШІ на основі глибокого машинного навчання, які повинні контролювати поїздку. Ця система може контролювати в режимі реального часу тиск в шинах, стежити за сліпими зонами, запобігати зіткненню і допомагати при старті і парковці.

Крім того, камери і датчики можуть працювати в режимі «охорони», захищаючи мотоцикл від викрадення або, принаймні, допомагаючи знайти злочинців. А для любителів соціальних мереж ШІ буде вибирати найцікавіші моменти поїздки, робити селфі і записувати відео.

Електричний Скутер Senmenti X. Зображення: Horwin

Друга модель – Senmenti X – являє собою футуристичну архітектуру з тим же наповненням. На відміну від непомітного Senmenti 0 він поки не готовий до продажу, а скоріше демонструє бачення компанії майбутнього розвитку галузі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments