Фото

У США знайшли зниклий в 1901 році «корабель-привид»

Американські пошуковці виявили на озері Верхнє (штат Міннесота) судно Hudson, затонуле в 1901 році і назване місцевими жителями «кораблем-примарою».

Судно знайшли в середині літа на глибині 250 метрів, але відомо про це стало тільки зараз. Для пошуків корабля використовувався гідролокатор, пізніше дослідникам вдалося зробити його фотографії. За їх словами, судно, побудоване в 1888 році, залишилося практично не пошкодженим.

Корабель, який ніс вантаж льону і пшениці, вийшов з порту Дулут 15 вересня 1901 року, після чого потрапив у сильний шторм і зник. На наступний день доглядач маяка, що розташовувався в цьому районі, розповів, що бачив крах «непізнаного» пароплава, однак інших свідчень катастрофи знайти не вдалося.

Лише 20 вересня 1901 року місцеві рибалки виявили кілька уламків, що належали Hudson, а також тіла декількох членів екіпажу, проте точне місце аварії і доля решти моряків залишалися невідомими. При цьому в наступні десятиліття серед місцевих жителів ходили чутки, що судно все ще плаває по озеру як «корабель-привид».

Кнопка «Наверх»
Закрыть