Технології

EZRaider: вже не самокат, та ще не квадроцикл (відео+фото)

Ізраїльська компанія EZRaider створила електросамокати, здатні пересуватися практично скрізь, в тому числі там, де немає доріг. В результаті вийшли міцні і швидкі транспортні засоби потужністю до 18 кВт (24 к.с.), що нагадують чотириколісний Сегвей.

У флагманській моделі – EZRaider HD4 – кожна з чотирьох маточин об’єднана з електромотором потужністю 4,5 кВт і дисковим гальмівним механізмом з гідравлічним приводом. Максимальна швидкість HD4 – 45 км / год. Літій-іонний акумулятор на 60 вольт ємністю 3 кВт • год дозволяє позашляховому електросамокату проїжджати без підзарядки до 75 км.

позашляховий електроскутер

Підвіска з ходом 50 см, яка має шість осей руху, дорожній просвіт 24,4 мм і шини з агресивним малюнком протектора забезпечують HD4 значні позашляхові можливості. Модель EZRaider розрахована на навантаження 200 кг і здатна буксирувати причіп, в тому числі оснащений власним електроприводом. В якості аксесуару доступний майданчик для вантажу.

Квадроцикл електричний для бездоріжжя

Органи управління, включаючи окремі важелі гальма для передніх і задніх коліс, розташовуються на рульовій колонці. При спокійній їзді на HD4 можна пересуватися і сидячи, використовуючи закріплене на задній частині квадроскутера сидіння, яке пропонується як опція. На час зберігання пристрій компактно складається до розміру 170*74*75 см. Проте, транспортування цієї моделі – не найпростіше завдання, оскільки важить флагман EZRaider 130 кг.

Електричний квадроцикл стоячий

Компанія пропонує свої моделі в першу чергу для фірм, які організовують поїздки по бездоріжжю. Повнопривідні електросамокати також знаходять застосування на сільськогосподарських підприємствах, у військових, поліцейських і охоронних відомствах. Для потреб останніх випускається спеціальна версія транспортного засобу, оснащена сиреною і гучномовцем.

EZRaider HD4 в стандартній комплектації коштує 19 200 доларів США. Компанія також пропонує більш доступні за ціною електросамокати: HD2 вартістю 14 200 доларів і LW за 8 500 доларів. В цілому їх конструкція аналогічна HD4, проте «молодші» моделі оснащуються лише двома мотор-колесами загальною потужністю 9 кВт (12 к.с.) І поступаються флагману за деякими характеристиками, наприклад, максимальної швидкості, запасу ходу і вантажопідйомності.

 

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button