Людина

Фахівці радять займатися сексом 1 раз в тиждень

Існує незліченна безліч статей і книг, які стверджують, що пари, які часто займаються сексом, є найщасливішими. Але нове дослідження американських вчених з Університету Чикаго розвінчує цю заяву, так як фахівці виявили, що ключ до успішних стосунків полягає в заняттях сексом раз на тиждень.

0c3ef30f0d62bb335ac49de50bccfa3b

На підставі обстеження понад 30000 чоловік (11285 чоловіків і 14225 жінок старше 40 років експерти виявили, що рівні щастя були вище серед пар, які мали секс раз на тиждень, у той час як при підвищенні частоти статевих контактів вище даної позначки ніякого збільшення рівнів щастя і задоволеності не спостерігалося. Таким чином, отримані результати показують, що для підтримки інтимного зв’язку з партнером не обов’язково займатися сексом щодня, підкреслюють вчені.

Це дослідження та інші попередні дослідження показують, що пари, які довго живуть разом, як правило, займаються сексом приблизно раз в тиждень. Попри поширені стереотипи, що чоловіки частіше хочуть сексу, а літні люди мають менше сексу, не було виявлено жодної різниці в результатах за статевою ознакою, віком або тривалості стосунків. Дані результати є актуальними для молодих і літніх пар, а також пар, які перебувають у шлюбі протягом декількох років, так і протягом десятиліть, кажуть фахівці.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button